Nordic Hemp TÜ Lõuna-Koreas

Nordic Hemp TÜ Lõuna-Koreas.

Eesti toidu ja joogitootjate ettevõtted külastasid Lõuna-Koread, et uurida antud turule laienemise võimalusi.
Tegemist oli teise EAS – Enterprise Estonia poolt korraldatud äridelegatsiooniga Eestist.

Vasakul meie tegevjuht Ardi Oja koos delegatsiooniga

Eesti ja Lõuna-Korea ettevõtete vahel toimus üle 40 B2B kohtumise, millele järgnesid seminarid ja messi Coex Food Week külastus. Mess toimus 2.-5. novembril Soulis. Messil osales nelja päeva jooksul üle 40000 külastaja maailma eri otstest.

Antud reisi raames külastati mitmeid tootmisettevõtteid, kaubanduskette ning kohtuti erinevate tootekategooria juhtidega. Saime ülevaate Korea tarbijatrendidest ja häid näpunäiteid Korea toidu- ja joogiturule sisenemiseks.

Meil oli väga hea meel kuulda, et Korea suurimad importijad näevad, et Eestimaistel toodetel on kohalikul turul suur potensiaal.

Visiidi missiooniks oli saada parem ülevaade kohalikust turust ning tagada Eesti toodete osakaalu kasvamine Korea turul.

Meie vaatenurgast on turul suur potensiaal, kuna kanep on edasimüüjate seas laialt tuntud ja on selgelt kasvav trend. Eesti põhjamaist kliimat hinnatakse kõrgelt ja see, et meie tooraine jälgitavus on täielik, on omaette müügiargument. Lõuna-Korea külastus oli meie jaoks ülimalt positiivne ning jätkame tööd Korea turu suunas.

Loodetavasti näeme Koreas varsti veelgi rohkem Eesti tooteid.

Palju häid uusi kontakte ning networkingut!

Similar Posts