Meie teenused

Meil on suurim kanepiseemnete koorimistehas tervel mandril. Seetõttu oleme suutnud omandada palju teadmisi oma tootmisvõimsuste ja võimaluste kohta, mida saame oma partneritele pakkuda.

Meil on vajaduse korral võimalik sorteerida, koorida, eelpuhastada, optiliselt puhastada ja toota erinevaid tooteid. Näiteks meie täistera kanepiseemnete puhtus on alati 99,9% ja just neid samu kasutamegi koorimisprotsessi alustamiseks. Meil on seemnete optiliseks puhastamiseks olemas masinad, et hoida meie toodang ühtlaselt stabiilne.


Excell

Kui seemneid on vaja sortida erinevatesse fragmentidesse, on parimaks valikuks Excell. Meie Excell suudab sortida näiteks alla 2,5 mm suuruseid ja üle 3 mm suuruseid seemneid. Seda tehakse peamiselt suurte ja väikeste seemnete eraldamiseks, kuna neid kasutatakse erinevatel otstarvetel. Suuremaid seemneid kasutatakse peamiselt koorimisprotsessis ja väiksemaid seemneid näiteks õli tootmiseks.

Gravitatsioonilaud

Gravitatsioonilaua abil saab toodangust välja sorteerida kanepiseemnete kestad ja tühjad seemned. See on meie tootmises ülioluline protsess, et tagada meie toodete kvaliteet ja puhtus. Kasutame seda näiteks täistera kanepiseemnete puhastamiseks 99,9% puhtuseni ja samuti kooritud kanepiseemnete tootmisel.

Optiline sorteer

Optiline sorteer suudab objekte tuvastada värvi, suuruse ja kuju järgi. Sorteer võrdleb objekte kasutaja määratud heakskiitmise/tagasilükkamise kriteeriumide alusel, et tuvastada tooraines defektsed tükid ja kõrvalised lisandid ning need eemaldada. See tööriist on parim valik kõrgeima võimaliku puhtuse saavutamiseks.