Kanep on supertoit

kanepiseemnetest saadav proteiin

Täiskasvanud vajavad ja kasutavad kanepiseemnetest valmistatud tooteid eri viisil. Kuigi me soovitame kanepitooteid kõigile, kes on huvitatud sellest pähklimaitselisest headusest, on meie kanepiseemnetoodetega eriti rahul taimetoitlased ja veganid. Mõned kanepi toitained sisalduvad tavaliselt ka lihas ja mereandides, mis loomulikult ei sobi meie taimepõhistele sõpradele. Lisaks, kui sul on pähkliallergia, kuid ei taha maitseelamusest ilma jääda, siis on kanepiseemned sobiv lahendus (supertoit).

Samuti on kanepiseemneõli näiteks suurepärane immuunsüsteemi tugevdaja. See sobib ideaalselt ka enamikule nahatüüpidele, sest see niisutab ilma poore ummistamata. See võib isegi aidata tasakaalustada rasust nahka, niisutades nahka ja ühtlasi reguleerides naha rasutootmist.

Eakate jaoks?

Eakatele sobib kanep suurepäraselt näiteks proteiiniallikana kasutamiseks. Kas teadsid, et kanepiproteiini peetakse üheks parimaks ja täisväärtuslikumaks taimse valgu allikaks? See on üks parimaid taimseid valke, sest inimkeha saab kasutada peaaegu kõiki kanepivalgu pulbris sisalduvaid aminohappeid oluliste kehafunktsioonide jaoks. Lisaks parandab see seedimist, on põletikuvastase toimega, suurendab energiat ja tugevdab immuunsüsteemi (supertoit).

Tuleviku taim!

Ja viimaks: kanep on CO2-negatiivne.
Tuleviku heaks. Kanep on mitmeotstarbeline põllukultuur. Kanepi tootmine on süsiniknegatiivne, mis tähendab, et see neelab kasvamise ajal atmosfäärist rohkem süsinikku, kui eraldub kõigest sellest, mida saagi koristamisel, töötlemisel ja transportimisel kasutatakse. Kanep suudab atmosfäärist süsinikku siduda isegi tõhusamalt kui puud.

Similar Posts