KANEP ON KÕIGILE – MIKS?

Ilma piiranguteta! Sellepärast!

Kanepit kasutatakse ehitusmaterjalides, autode interjöörides, tekstiilis, loomade allapanus, plastides, kehahooldustoodetes jne. Isegi Ameerika Ühendriikide põhiseadus oli algselt kirjutatud paberile, mis oli valmistatud kanepist.

kanepiseemned
Kanep on suurepärane taimse valgu allikas ka lastele.

Toitumine

Kanepis on palju kasulikke toitaineid. Kanepiseemned on kõigi jaoks. Sest need sisaldavad peaaegu kriminaalses koguses tervislikku kraami: oomega-3- ja oomega-6-rasvhappeid, rauda, E-vitamiini, aminohappeid… ning boonusena lisavad need toidule ka meeldiva maitse.

Pikas perspektiivis…

Alustame tulevikust, meie lastest. Kanepiseemned on allergeenivabad, seega on see suurepärane alternatiiv näiteks kalale või pähklitele. Lapsed peavad ju kusagilt oma oomega-rasvhapped ja muud vitamiinid saama ning tõenäoliselt mäletad isegi, kuidas kalaõli lapsena maitses? Kanepiseemnetest valmistatud tooted on palju maitsvamad ja muudavad nende tarbimise protsessi palju meeldivamaks. Kanepiseemneõli võib olla suurepärane lisand isegi jäätisele, kuna annab sellele väga hea pähklise maitse.

Kanepiseemnetest valmistatud tooted võivad olla suurepärane viis, kuidas anda toidule parem maitse ning muuta vajalike toitainete tarbimine laste jaoks väga lihtsaks ja isegi maitsvaks.

Similar Posts