Eesti Maheproteiini Ühistu on nüüdsest Nordic Hemp TÜ

Loogilise ja jätkusuutliku kasvu tagamiseks muutub Eesti Maheproteiini Ühistu -> Nordic Hemp TÜ-ks. Nimemuutuse peamiseks põhjuseks on ambitsioon laieneda veelgi rohkematele välisturgudele selge identiteediga. Lisaks soovime kasutada tulevikus tervet taime sihtotstarbeliselt. Nordic Hemp tugineb meie Põhjamaisele kliimale ning on valmis sisenema uutele turgudele selge identiteediga.

Olenemata nimemuutusest jääb ettevõte endiselt Eesti kanepikasvatajate ühistuks ning põhitegevus ei muutu.
Palume tähelepanu pöörata et ettevõtte aadress, registrikood jms. jäävad samaks ja muutub ettevõtte juriidiline nimi, kodulehe url ja e-maili aadressid!

Nordic Hemp
Nordic Hemp

Selge identiteediga uutele turgudele:

Nimemuutuse peamiseks põhjuseks on ambitsioon laieneda veelgi rohkematele välisturgudele selge identiteediga. Uus nimi kirjeldab täpselt toodete päritolu, mis sisaldab mitmekesist valikut kanepiseemne baasil tooteid (nagu kooritud kanepiseemned, kanepiõli ja kanepiproteiinid). See lähenemine võimaldab ettevõttel oma fookust tõhusamalt edastada. Muutes klientidele ja partneritele meie toodete ainulaadsete eeliste äratundmise lihtsamaks.

Põhjamaine puhas õhk ja viljakas muld

Põhjamaid teatakse puhta õhu ja viljakate muldade poolest, mis teeb sellest ideaalse keskkonna kvaliteetse kanepi kasvatamiseks. Uue lähenemisviisiga austab ettevõte rikkalikke loodusvarasid, mis aitavad kaasa kanepitoodete kõrgele kvaliteedile. Ettevõte soovib neid väärtusi järgida ja tagada, et selle tooted kannavad Põhjamaa olemust igas toitaineterikkas kanepiseemnes.

Kanepi täielik potentsiaal

Püüeldes kanepi potentsiaali maksimeerimise poole, oleme otsustanud tulevikus väärindada terve taime. Lisaks juba hinnatud kanepiseemnetele näeme tulevikku, kus taime igal osal on kindel eesmärk. Kanepitaimest saab valmistada keskkonnasõbralikke tekstiile, biolagunevat plastikut, biokütuseid ja ehitusmaterjale, vähendades sõltuvust keskkonnale kahjulikest alternatiividest. “Terve taime kasutamise” filosoofiat omaks võttes soovime avastada kanepi mitmekülgsuse tõelise olemuse. Rajades teed jätkusuutlikumale suhtele loodusega.

Pühendumus jätkusuutlikkusele

Jätkusuutlikkus on meie väärtuste ja tegevuste tuum. Ettevõtte pühendumus keskkonnasõbralikele praktikatele kajastub selle nimes. Mis sümboliseerib järeleandmatut pühendumust rohelisema tuleviku nimel vastutustundlike valikute tegemisel. Meie toodete valimisel ei toeta tarbijad mitte ainult oma keha, vaid osalevad ka aktiivselt keskkonna hoidmises ja jätkusuutlike põllumajandustavade toetamises.

Eesti Maheproteiini Ühistu muutumine Nordic Hemp-iks märgib ettevõtte teekonnal põnevat uut peatükki jätkusuutlikuma ja edukama tuleviku suunas. Selge ja eesmärgipärase nimega Nordic Hemp tunnustab oma orgaanilisi kanepipõhiseid tooteid ning austab Põhjamaade rikka puhta õhu ja mulla pärandit. Antud muudatus tugevdab ka ettevõtte pühendumust jätkusuutlikele tavadele ja vastutustundlikule põllumajandusele. Nordic Hemp laieneb uutele turgudele, pidades silmas tervise edendamise visiooni ja toetades rohelisemat planeeti, ühe kanepiseemne kaupa.

Loome jätkusuutlik tuleviku endale ja tulevastele põlvedele.

Similar Posts