Kes me oleme

Soovitatav tekst: Meie veebisaidi aadress on: https://nordichemp.ee.

Kommentaarid

Soovitatav tekst: Kui külastajad jätavad saidile kommentaare, kogume kommentaaride vormil näidatud andmeid, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaagendi stringi, et aidata rämpsposti avastamist.

Sinu e-posti aadressi põhjal loodud anonüümne tekstijada (ka räsi), mida võidakse edastada Gravatari teenusele, et kontrollida selle kasutamist. Gravatari andmekaitsetingimused leiad siit: https://automattic.com/privacy/. Pärast kommentaari kinnitamist on sinu profiilipilt avalikkusele nähtav kommentaari kontekstis.

Meedia

Soovitatav tekst: Kui laadid veebisaidile üles pilte, väldi asukohainfo (EXIF GPS) salvestamist piltidesse. Veebilehe külastajad võivad pildid alla laadida ja saada nii kätte kogu neis sisalduva asukohainfo.

Küpsised

Soovitatav tekst: Kui jätad meie saidile kommentaari, võid valida oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsiste salvestamise. Need on mõeldud mugavusvalikuna, kuna pääsed järgmise kommentaari juures selle info uuesti sisestamisest. Need küpsised säilivad ühe aasta.

Kui külastad meie sisselogimislehte, määrame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas teie veebilehitseja aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see eemaldatakse veebilehitseja sulgemisel.

Kui logid sisse, kasutame mitut küpsist sisselogimisinfo ja ekraanivalikute salvestamiseks. Sisselogimisküpsised säilivad kaks päeva, ekraanivalikute küpsised ühe aasta. Kui valid „Mäleta mind”, oled kaks nädalat sisse logitud. Oma kontolt välja logides sisselogimisküpsised eemaldatakse.

Artikli muutmisel või avaldamisel salvestatakse sinu veebilehitsejasse uus küpsis. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja lihtsalt näitab postituse ID-d, mida äsja redigeerisid. See aegub 1 päeva pärast.

Lisatud sisu muudelt veebisaitidelt

Soovitatav tekst: Sellel saidil olevad artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide manustatud sisu käitub täpselt samamoodi nagu siis, kui külastaja on külastanud teist veebisaiti.

Need veebisaidid võivad koguda sinu kohta andmeid, kasutada küpsiseid, manustada täiendavat kolmanda poole jälgimist ja jälgida sinu suhtlemist selle manustatud sisuga, sealhulgas jälgida sinu suhtlust manustatud sisuga, kui sul on konto ja oled sellele veebisaidile sisse logitud.

Kellega me sinu admeid jagame

Soovitatav tekst: Kui taotled parooli lähtestamist, lisatakse sinu IP-aadress lähtestusmeili.

Kui kaua me sinu andmeid säilitame

Soovitatav tekst: Kui jätad kommentaari, säilitatakse kommentaar ja selle metaandmed määramata ajaks. See on selleks, et võimaldada järgnevate kommentaaride automaatset tuvastamist ja heakskiitu ilma neid modereerimisele saatmata.

Veebisaidil registreerunud kasutajate kohta säilitame infot, mida nad enda kasutajaprofiili sisestavad. Kõik kasutajad saavad enda infot igal ajal näha, muuta ja kustuda (erandiks on kasutajanimi, mida ei saa muuta). Seda infot saavad näha ja muuta ka veebisaidi haldurid.

Millised on õigused enda andmetele

Soovitatav tekst: Kui sul on sellel veebisaidil kasutajakonto või oled kirjutanud kommentaare, võid taotleda faili meie poolt enda kohta käivate isikuandmetega, sh enda poolt sisestatud infot. Võid ka taotleda kõigi enda kohta käivate andmete kustutamist. See ei puuduta andmeid, mida oleme kohustatud säilitama halduse, seaduste või turvalisuse vajadustest lähtuvalt.

Kuhu me sinu andmeid saadame

Soovitatav tekst: Külastajate kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsufiltri abil.